Informace o mně

Narodil jsem se 2. srpna 1951 v Lípě u Havlíčkova Brodu, kde jsem také chodil do Základní devítileté školy. Po ukončení školní docházky v roce 1966 jsem nastoupil do učení. První rok v Ústí nad Orlicí a pak 2 roky v  Havlíčkově Brodě. Vyučil jsem se automechanikem pro Autodružstvo Náchod - provozovna Havlíčkův Brod. Po vyučení jsem ještě dálkově vystudoval Střední průmyslovou školu strojní v Jihlavě.

Celý život pracuji v jedné firmě. V roce 1992 se naše firma osamostatnila a přejmenovala se na Autodružstvo Havlíčkův Brod. Nyní se zabýváme opravami osobních automobilů a prodejem vozů značky Hyundai. 16. dubna 2010 se firma změnila na Hyundai HB, s.r.o. Majitelem a jednatelem společnosti je Bc. Miroslav Šrámek.

Já pracuji v SME (Stanice měření emisí), kde se zabývám diagnostikou spalovacích motorů a kontrolou emisí výfukových plynů u motorů zážehových, vznětových i motorů spalujících alternativní palivo LPG. Mám oprávnění pro kotrolu vozidel téměř všech značek provozovaných v České republice.

Mohu také provádět, ve spolupráci s některými pojišťovnami, ochranu vozidel proti krádeži označením 6 skel nesmazatelným specifickým kódem a provedením fotografické dokumentace (19 snímků), která je pak odeslána do databáze firmy Cebia, spol. s r.o.

Od května 2010 provádím plnění klimatizačních jednotek automobilů chladivem R134a.  

Mojí velkou zálibou je fotografování. Pro záznam snímků používám digitální fotoaparát Panasonic DMC-FZ50 a Panasonic-TZ10. K úpravám fotografií využívám program Photoshop a Zoner.

V roce 2010 jsem koupil videokameru Panasonic SDR-H80. Filmy vytvářím v Pinnacle Studio 14.

 

Od 1. dubna 2011 již neplatí to, co je výše uvedeno ohledně zaměstnání. 

K 31. 3. 2011 jsem dostal výpověď. 1. dubna 2011 jsem nastoupil do firmy Futaba Czech, s.r.o. v Havlíčkově Brodě. Futaba Czech, s.r.o. je dceřinou firmou japonské společnosti Futaba Industrial Co., Ltd., která byla založena v roce 1945. Havlíčkobrodský podnik je zatím posledním projektem této společnosti, která má pobočky i v Číně, USA, či Anglii. Firma byla postavena jako první závod japonské Futaby na kontinentální Evropě. Zabývá se výrobou automobilových dílů a mezi její zákazníky patří významné firmy, jako je TPCA Kolín (Česká republika), TMMF (Francie) a MSC (Maďarsko).

 

 

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode